Sponsor

Chcesz dorzucić swoją cegiełkę do PROGRADUCHÓW? Świetnie! Podcast ma swoje potrzeby. Głównie są to potrzeby związane z promocją oraz montażem. Cały czas staram się zwiększać jakość, ale praca w pojedynkę to ogromne ograniczenie.

Będzie mi bardzo miło jeśli nawiążemy współpracę i wspólnie zatroszczymy się o rozwój sceny podcastowej.

Misja PROGRADUCHÓW

Chcę, aby świat IT zbliżył się do ludzi spoza branży. Głównym powodem jest rozwój technologiczny, który postępuje w zawrotnym tempie. Uważam, że osoby, które będą traktowały IT jako czarną magię w pewnym momencie mogą mieć utrudnione życie.

W tym celu powstał właśnie podcast PROGRADUCHY. Rozmawiamy na luzie o rzeczach technicznych oraz mniej technicznych. Poruszamy zagadnienia związane z branżą IT oraz życiem programistów. Z moimi gośćmi rozmawiam na tematy technologiczne, które przedstawiamy w prostym języku bez specyficznego żargonu.

Założenie jest jedno. Ma być prosto, na luzie, ale na ciekawe tematy.

Wsparcie finasnowe

Możesz wspierać podcast finansowo. Zostaniesz wówczas patronem, którego wyróżnię na stronie głównej oraz w materiałach każdego odcinka podcastu.

Reklama

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli chcesz jednorazowo reklamować swój produkt / usługę w odcinku podcastu. Informacja ta pojawi się w formie audio w trakcie odcinka (max. 2 min) oraz we wszystkich tekstach podcastu:

  • strona podcastu
  • materiał youtube
  • Linkedin
  • Facebook
  • Instagram

Udział sponsorowany

Możesz wziąć udział w odcinku jako gość. Porozmawiamy na temat wskazany przez Ciebie. Wypromujemy Twój produkt / usługę w ludzki, nienachalny sposób. Przekonasz się, że reklama może być wartościowa dla odbiorców.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą napisz proszę na wojtek@octocode.pl

Comments are closed.